امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25643
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت:‌ بی‌اعتنایی به امتیازات، کار بی‌وقفه، کار بالا و پرشتاب، خودداری از آسودگی و استراحت، برجسته کردن شعارهای انقلاب، عدم احساس شرم از انگیزه‌ها و اهداف به شیوه‌های انقلابی برخی از اوصاف دولت دهم است که به زبان رهبر معظم انقلاب گفته شد و به تأسی از ایشان به رئیس دولت و تمام همکاران باید خدا قوت و خسته نباشید گفت که البته ضعف‌ها و کاستی‌های در این دوره نیز چون گذشته وجود داشته است.

وی افزود:‌ آقای دکتر روحانی حماسه سیاسی برآمده از سایه راهبردهای رهبری معظم انقلاب، همراهی تمام ارکان نظام، علمای حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها، احزاب، گروه‌ها و تمام کسانی که دلسوز نظام هستند، خلق شد و ملت امانتی بزرگ به بلندای سپهر و هر رأی آن به گران سنگی الوند و دماوند را به جناب عالی سپرده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به روحانی خاطرنشان کرد: از باب توصیه عرض می‌کنم که در کار، برنامه و چینش همکاران، مشاوران و تیم کاری و وزرای کابینه خود، به عهدی که در زمان تبلیغات با مردم بسته‌ و با خدا نیت کرده‌اید، بسیار دقت کنید تا در گذر زمان بشود بر زمان جاری کرد و نقاط قوت دولت‌های قبلی منهای نقاط ضعفشان، مجددا در دولت یازدهم تجلی یابد.

جعفری تصریح کرد: آقای روحانی امروز دغدغه این است که آیا در مشی اعتدال، تدبیر و امید خواهید ماند، آیا اعتدال را در آینه معارف دینی تبیین خواهید کرد تا دیگران به تأویل ناصواب نبرند.

نماینده بجنورد ادامه داد: ‌آقای روحانی تغییرات مدیریتی حق شما است، ولی آیا مراقب کسانی که مشغول تقسیم غنایم شده‌اند، هستید.

وی اضافه کرد: ‌همکاری فکری و عملی با دولت منتخب را شرط عقل و مروت است و در هیچ عرصه و مرحله‌ای نباید آدم‌فروشی صورت گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به دغدغه‌های مهم کشور گفت: آقای دکتر روحانی آیا اراده‌ای برای به سامان رساندن قانون هدفمندی یارانه‌ها خواهید داشت، عرصه فرهنگ و هنر به کدام سو خواهد رفت، آیا برنامه‌ای برای تحقق سبک زندگی اسلامی دارید، سکانداران وزارتخانه‌های آموزشی چه کسانی و با چه جهت‌گیری علمی، آموزشی و فرهنگی انتخاب خواهند شد.

وی ادامه داد: برنامه اجرایی برای خلق حماسه اقتصادی در بستر اسناد بالادستی و برنامه توسعه پنجم و غیر چه خواهد بود، آیا طبق عرف ناصواب گذشته شما هم 100 روز پس از تصدی حکم ریاست جمهوری می‌گویید که ویرانه‌ای تحویل گرفته‌اید.

جعفری بیان کرد: آقای دکتر روحانی مناطق محروم همچون خراسان شمالی که زیرساخت‌های ضعیفی دارند، اجرای اصل عدالت و توازن منطقه‌ای را مورد توجه قرار دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار