امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 25
۰۰:۳۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25656
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 55
زهرا سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: راه‌اندازی برنامه جامع آموزش خانواده  برنامه‌ای است که  هم اکنون تدارکات لازم برای اجرایی شدن آن  را ...

زهرا سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: راه‌اندازی برنامه جامع آموزش خانواده  برنامه‌ای است که  هم اکنون تدارکات لازم برای اجرایی شدن آن  را انجام می‌دهیم تا از همین امسال اجرایی شود.

وی ادامه داد: این برنامه در سال جاری باید اجرایی شود چون مصوبه معاونت نیروی انسانی دولت بوده است و کارها و مقدمات آن انجام شده است و تمام دستگاه‌ها نیز در مورد لزوم اجرای آن توجیه شده‌اند و به آنها ابلاغ هم شده است و فقط اجرا شدن آن است که منتظر شروع جدی این برنامه از طرف مدیریت آموزش هستیم که آن را به کل مدیران پژوهش استان‌ها ابلاغ کنند.

معاون امور خانواده افزود: برنامه جامع آموزش خانواده، 33 ساعت آموزش ضمن خدمت برای شاغلان دولتی است.

سجادی در مورد طرح کلینیک سلامت گفت: آیین نامه آن آماده شده است و فقط امضای وزیر را لازم دارد که در تغییر و تحولاتی که در مدیرکل و معاون وزیر صورت گرفت باعث شد که این آیین نامه متوقف شود.

وی ادامه داد: ایجاد کلینیک‌های سلامت زوج‌های جوان در دانشکده‌های علوم پزشکی ضرورت دارد و قرار است از امروز دوباره مسیر لازم برای اجرایی شدن و گرفتن امضای وزیر بهداشت آغاز شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار