امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2566
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 304
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الیور استون»، کارگردان آمریکایی در مصاحبه با سایت خبری سینما کان در پاسخ به این سوال تعریف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «الیور استون»، کارگردان آمریکایی در مصاحبه با سایت خبری سینما کان در پاسخ به این سوال تعریف شما از ترس چیست؟، خندید و گفت: یک ببر در دریا.

استون در ادامه گفت: فیلمسازان فیلم‌های ترسناک به شکنجه‌گران سازمان سیا می‌مانند. من خود به شخصه خیلی وقت است که نمی‌توانم فیلم ترسناک تماشا کنم و نه اصلا قادر به ساخت فیلمی در این ژانر هستم.

 استون اولین کارهایش را با چند فیلم ترسناک از جمله  «دست» آغاز کرد و تقریبا هیچ‌کدام از آن‌ها از نظر مالی موفقیتی کسب نکردند.

این فیلمساز آمریکایی در پاسخ به اینکه خود دوره‌ای سازنده فیلم‌های ترسناک بوده گفت: من در آن دوره فکر نمی‌کردم که کار وحشتناکی می‌کنم، شما باید مثل شکنجه‌گرهای سازمان سیا باشید-- سوزن را درست میان چشمان فرو کنید و همانجا نگه دارید.

وی اذعان داشت: از نظر من وحشت واقعی یعنی قرار دادن چیزها در جایی که غیرمنطقی به نظر می‌رسد و دور از انتظار است.

وی افزود: فیلم «زندگی پای» یکی از این فیلم‌هاست. حضور ببر در میان یک اقیانوس، یک سورپرایز واقعی است که از «زندگی پای» را به یک فیلم ترسناک واقعی تبدیل می‌کند.

«استون» در ادامه به فیلم «جی.ای.جو» به عنوان یکی دیگر از فیلم‌های واقعا ترسناک هالیوود اشاره کرد.

وی گفت: اگر جای شکنجه‌گران سازما سیا بودم برای شکنجه افراد می‌خواستم که این فیلم را 300 بار ببینند، پسرم یک‌بار به خوبی مرا توجیه کرد که مردم نمی‌توانند فیلم‌هایی چون «اره» را تحمل کنند.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها