امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25661
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 106
به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هواداران محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر دیروز بار دیگر به خیابان‌های قاهره ...

به گزارش مانیتورینگ خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هواداران محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر دیروز بار دیگر به خیابان‌های قاهره آمدند که این تظاهرات با دخالت پلیس و نیروهای امنیتی به خشونت کشیده شد.

خبرگزاری آناتولی اعلام کرد که در درگیری های جدید در مصر چهار نفر کشته و دستکم 300 نفر دیگر زخمی شدند.

دستکم 22 نفر در درگیری‌ها بر روی پل 6 اکتبر قاهره مجروح شدند و درگیری زمانی آغاز شد که نیروهای امنیتی مصر به سوی طرفداران اخوان المسلمین گاز اشک آور شلیک کردند.
 

یکی از طرفداران اخوان المسلمین در این باره به یورو نیوز گفت: آنها(مخالفان مرسی) می‌خواهند ارتش را به قدرت بازگردانند ولی این امر امکان پذیر نیست و ما جان خود را برای مانع شدن از این مسئله می‌دهیم.

ارتش مصر هم اجازه نداد تا 5 هزار نفر از طرفداران اخوان المسلمین که در میدان رامسیس حضور داشتند به معترضان در روی پل 6 اکتبر بپیوندند.

این اولین درگیری‌های شدید بعد از کشته شدن 53 نفر در درگیری ارتش و پلیس با طرفداران مرسی مقابل مقر باشگاه افسران گارد ریاست جمهوری به شمار می رود.

این اعتراضات تا ساعات اولیه صبح امروز سه شنبه ادامه یافت که در چندین مکان در شهر قاهره به خشونت کشیده شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها