امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25664
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اونا»، «جریان تمرد» مصر با صدور بیانیه‌ای خشونت‌های اخیر مصر را محکوم کرد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «اونا»، «جریان تمرد» مصر با صدور بیانیه‌ای خشونت‌های اخیر مصر را محکوم کرد و اخوان المسلمین را به دست داشتن در این خشونت‌ها متهم کرد.

تمرد در این بیانیه که در پایگاه‌های اجتماعی منتشر شده خواستار بازداشت سران اخوان المسلمین شد و تأکید کرد که خشونت روش مناسبی برای ابراز عقیده نیست و زمان از دست رفته قبال بازگشت نیست.

این جریان تأکید کرد، خشونت‌ها؛ ملت مصر را که در 30 ژوئن ثابت کرد تنها صاحب اصلی مشروعیت بوده و مصر کشور قانون است را وحشت زده نخواهد کرد.

تمرد همچنین برای حفظ جان ملت مصر، خواستار بازداشت افرادی شد که خشونت را در کشور ترویج می‌کنند و تأکید کرد که زمینه آشتی برای همه مردم مصر به جز کسانی که دستشان به خون مصری‌ها آلوده شده مهیاست.

تظاهرات دیروز طرفداران مرسی با دخالت نیروهای امنیتی مصر به خشونت کشیده شد و منابع خبری از کشته شدن چهار و زخمی شدن دست‌کم 300 نفر در جریان درگیری‌های جدید در مناطق مختلف مصر خبر دادند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار