امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25667
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری (سانا)، یک سرهنگ دفتر تحقیقات و امداد وابسته به نیروی هوایی لیبی دوشنبه شب به ضرب گلوله افراد مسلح در شهر درنه واقع ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری (سانا)، یک سرهنگ دفتر تحقیقات و امداد وابسته به نیروی هوایی لیبی دوشنبه شب به ضرب گلوله افراد مسلح در شهر درنه واقع در شرق این کشور کشته شد.

خبرگزاری لیبی به نقل از منابع پزشکی بیمارستان الهریش در درنه اعلام کرد: گروهی از غیر نظامیان جسد سرهنگ فتحی علی العمامی را به این بیمارستان منتقل کردند و گفتند سرهنگ در حال بازکردن مغازه‌های خود از طرف یک خودرو هدف اصابت گلوله قرار گرفت.

از سوی دیگر ریاست ستاد کل ارتش لیبی گزارش برخی منابع اطلاع رسانی و شبکه‌های اجتماعی درباره سوء قصد به جان سرلشکر سالم قنیدی رئیس ستاد کل ارتش را تکذیب کرد.

سرهنگ علی شیخی سخنگوی رسمی ریاست کل ستاد ارتش لیبی گفت: آنچه اتفاق افتاد بحثی بین نگهبانان برخی مقرهای دولتی در طرابلس با رئیس ستاد بر سر دستمزد عقب افتاده آنها بود اما این بحث به سوء قصد و ترور منجر نشد.

در سایه عملکرد ضعیف مقامات حاکم لیبی برای سیطره بر مناطق مختلف این کشور شهرهای مختلف لیبی با هرج و مرج و مظاهر مسلحانه از سوی شبه نظامیان روبه رو است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها