امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۰۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25675
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هادی الموسوی» مسئول دایره آزادی‌ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در گفت‌وگو با شبکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «هادی الموسوی» مسئول دایره آزادی‌ها و حقوق بشر جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در گفت‌وگو با شبکه العالم با تاکید بر اینکه اینگونه اقدامات عوام فریبانه هیچ نفعی برای رژیم ندارد، تصریح کرد: پرونده مسوولان بحرینی در زمینه حقوق بشر سیاه است به طوری که حتی قبل از آغاز انقلاب بحرین و سه دهه پیش نخست وزیر این کشور سرکوب مردم را بنا نهاد و معترضان و مخالفان را شکنجه می‌کرد.

مسئول دایره آزادی‌ها و حقوق بشر جمعیت وفاق افزود: آل خلیفه هیچ اعتقادی به حرکت‌های مردمی که خواهان تغییر هستند، ندارد و فقط معتقد به زور سلاح، سرکوب و خشونت است لذا برای محدودسازی آزادی بیان و حق تظاهرات بهانه تراشی می‌کند.

الموسوی گفت: حرکت تمرد که فعالان 14 فوریه خواستار انجام آن مانند مصر در ماه اوت شدند، یک دعوت مسالمت آمیز مورد حمایت جمعیت الوفاق است.

وی از نخست وزیر بحرین خواست از کشتار، توهین و سلب حقوق سیاسی، مدنی، قانونی و دینی مردم خودداری کند و حقوق مردم در خصوص حق دادن رای و انتخاب مسئولان کشور را محترم بشمارد.

الموسوی افزود: رژیم باید قدرت مردم بحرین برای فداکاری و افشای جنایاتش را نادیده نگیرد و نباید مانع از حرکت تمرد و تظاهرات مخالفان شود، چون این حرکت فقط محدود به 14 اوت نیست بلکه نشأت گرفته از خواست و اراده مردم است.
انتهای پیام/صص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها