امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25680
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس غرفه «بنیاد شهید» در طبقه بالای مصلا واقع شده و در آن محصولی جدید به ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس غرفه «بنیاد شهید» در طبقه بالای مصلا واقع شده و در آن محصولی جدید به عنوان «رحل نوین» عرضه می‌شود.
با استفاده از «رحل نوین» فرد به راحتی می‌تواند با زاویه دید و ارتفاع مناسب به مطالعه قرآن کریم بپردازد، در حالی که رحل‌های سنتی به دلیل ارتفاع کم و زاویه دید نامناسب سبب می‌شد تا قاری کمی خم شود و این امر باعث خستگی افراد می‌شد.
این رحل مجهز به پایه میکروفون، جای لیوان و جای عطر است، همچنین از این رحل می‌توان به عنوان میز لب‌تاب و میز نماز برای سالمندان هم استفاده کرد.
به گزارش فارس تاریخچه رحل‌های سنتی به 670 سال پیش و دوره ایلخانی باز می‌گردد که در اصفهان طراحی و ساخته شد، همچنین رحل‌های امروزی هم همان رحل قدیمی است.

عرضه رحل نوین با قیمت 10 هزار تومان

«رحل نوین» در بیست‌ویکمین نمایشگاه قرآن کریم با قیمت 10 هزار تومان به عموم مردم عرضه می‌شود.

یکی دیگر از محصولاتی که در غرفه بنیاد شهید ارائه شده رحل ویژه جانبازان و معلولان است، این رحل هم برگرفته شده از رحل نوین است که بر روی ویلچر نصب و برای مطالعه راحت‌تر جانبازان و معلولان طراحی و ساخته شده است، البته این رحل به دلیل تفاوت ویلچر‌ها با هم به تولید انبوه نرسیده و با سفارش قبلی ساخته می‌شود.

فال شهدا در نمایشگاه قرآن کریم

بنا بر این گزارش بازدید‌کنندگان می‌توانند با حضور در غرفه بنیاد شهید فال خود را که برگرفته شده از وصیت‌نامه شهدا است از طریق رایانه دریافت کنند.

در غرفه بنیاد شهید کتاب آموزش غیر حضوری و مکاتبه‌ای قرآن کریم که از محصولات این بنیاد است به بازدیدکنندگان عرضه می‌شود.

انتهای پیام/م.خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها