امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25685
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 55
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دبیرخانه این جشنواره با توجه به استقبال عکاسان و تماس‌های مکرر برای ارائه آثار به دبیرخانه، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ دبیرخانه این جشنواره با توجه به استقبال عکاسان و تماس‌های مکرر برای ارائه آثار به دبیرخانه، مهلت دریافت آثار را تا هجدهم تیر ماه تمدید کرده بود.
 
فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی عکس رژان با موضوع «آب» در دو بخش اصلی و ویژه اردیبهشت ماه سال جاری منتشر شد.
 
در بخش اصلی این جشنواره به 8 عکاس برگزیده، نشان جشنواره، لوح تقدیر و 500 یورو جایزه نقدی اهدا خواهد شد و در بخش ویژه هم به 3 عکاس برگزیده، نشان جشنواره، لوح تقدیر و 500 یورو جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
 
به تمام هنرمندانی که آثارشان برای نمایشگاه برگزیده می‌شود گواهی شرکت و کتاب نمایشگاه اهدا خواهد شد و بابت امتیاز نمایش و چاپ آثار در کتاب و انتشارات مربوط به نمایشگاه به هر یک از آثار انتخاب شده مبلغ 25 یورو پرداخت خواهد شد.
 
میشل ستبون، رخشان بنی‌اعتماد، سیف‌الله صمدیان، محمود کلاری و مجید سعیدی هم داوران دومین جشنواره بین‌المللی عکس «رژان» هستند.
 
نمایشگاه پایانی دومین جشنواره بین‌المللی عکس «رژان» یکم تا هشتم شهریور 1392 در نگارخانه‌های بهار، تابستان، پاییز و زمستان خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها