امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۵:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25688
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دهمین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جایزه دبی با حضور 89 متسابق و حافظ قرآن کریم امروز عصر در این شهر آغاز به کار ...

به گزارش خبرنگار فرهنگی فارس، دهمین مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جایزه دبی با حضور 89 متسابق و حافظ قرآن کریم امروز عصر در این شهر آغاز به کار می‌کند.

ابراهیم بوملحه رئیس کمیته عالی برگزاری این مسابقات با اشاره به حضور متسابقان در دبی، گفت: تمام آمادگی‌های لازم برای برگزاری این مسابقات انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در روزهای گذشته کمیته داوران از مردان حاضر در این مسابقات سوالات لازم را پرسیده است، گفت: برنامه متسابقان زنان و متسابقان غیرعرب همچنان ادامه دارد.

بوملحه افزود: کمیته داوران برای آخرین بخش مسابقه 8 متسابق از کشورهای نیجریه، قطر، بوسنی، مالی، کانادا، هند، ساحل عاج و تایلند انتخاب کرده‌اند.
 

* برگزاری مسابقه قرآن کریم مخصوص معلولان ذهنی و حرکتی
 

بنابر این گزارش در همین حال در دبی این روزها مسابقه قرآن کریم مخصوص معلولان ذهنی و حرکتی در جشن‌های رمضانی امارات در جریان است.

در این مسابقات که دومین دوره آن محسوب می‌شود، 125 متسابق حاضر هستند که روشن‌دلان در سه بخش حفظ 15 جزء، حفظ 10 جزء و حفظ 5 جزء، معلولان حرکتی در سه بخش حفظ 10، 5 و 3 جزء به همراه تلاوت و تمجید، معلولان ذهنی در سه بخش حفظ جزء 30 به همراه تلاوت و تجوید، حفظ 20 سوره به همراه حفظ جزء 30 به همراه تلاوت و تجوید، حفظ 10 سوره به همراه حفظ جزء 30 و ناشنوایان در حفظ 10 سوره به همراه حفظ جز 30 شرکت می‌کنند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها