امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۵:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2570
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 310
«علی جعفری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: انیمیشن 22 قسمتی «طعم‌ شیرین‌ عسل» با انتخاب داستان‌هایی از سعدی ساخته شده است. وی ...

«علی جعفری» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: انیمیشن 22 قسمتی «طعم‌ شیرین‌ عسل» با انتخاب داستان‌هایی از سعدی ساخته شده است.

وی ادامه داد: سادگی داستان‌های سعدی این حکایات را برای کودکان مناسب می‌کند. مشخص‌ترین ویژگی آثار سعدی سهل و ممتنع بودن آن است بدین معنی که در عین حال که داستانها از سادگی برخوردارند که برای کودکان مناسب است، در عین حال دارای معانی و ظرایف عمیقی است که کمتر مشابهی دارد. جعفری تصریح کرد: سعدی با نگاه به آیات قرآنی و احادیث که در کتاب گلستان مشهود است، حکایاتی دلنشین و زیبا از منظر عاطفی و اخلاقی پدید آورده است.

به گزارش فارس، سریال «طعم شیرین عسل» بر اساس 22 داستان انتخاب شده از گلستان و بوستان سعدی برای کودکان و نوجوان توسط نویسندگان، محمدرضا عابدی و حسن چگینی بازنویسی شده است.

این مجموعه هم اکنون هر روز ساعت 19:40 از شبکه پویا در حال پخش است.

از خصوصیات بارز این انیمیشن، رنگ آمیزی حرفه‌ای و ریگ(استخوانبندی) و مورف(حالات چهره) خوب شخصیت‌ها است. ادامه این انیمیشن تا 52 قسمت، تصویب شده و در حال نگارش است.

سایر عوامل در تولید این انیمیشن عبارتند از: مشاور کارگردان: محمدرضا عابدی، سرپرست انیماتورها:‌ ابوالفضل‌جعفری، انیماتورها:‌ مژده نیک‌خواه، مصطفی‌آبادیان، حامد صفری، مریم‌ جمالی، هانیه شهرام‌پور، رنگ‌آمیز و بک‌گراند: مهرنوش روحانی، طراح شخصیت:‌ مانی وطن‌دوست، طراح بک‌گراند: یاشارتمنده‌رو

آهنگساز:‌ سروش عابدی، تدوین:‌ پوریا خلیلی.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها