امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۰:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25706
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 51
سید امیرالدین صدرنژاد مسئول بسیج اساتید دانشگاه صنعتی خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

سید امیرالدین صدرنژاد مسئول بسیج اساتید دانشگاه صنعتی خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم اظهار داشت: جای تأسف است که تعداد زیادی از افراد اطراف حسن روحانی را جمع شده‌اند و می‌خواهند با لابی‌کردن مسئولیت بپذیرند و سرنوشت مملکت را بدست بگیرند درصورتی‌که چنین روشی اصلا اسلامی و بر محور شناخت و آگاهی نیست.

وی افزود: در روش غیر اسلامی کسی بدنبال این موضوع نیست که بجای سفارش، صلاحیت افراد را بررسی کند و البته سیستم نیز طوری است که توصیه را ملاک انتخاب افراد کرده است و قطعا با این وضعیت، افراد ضعف‌های جدی خواهند داشت. ما می‌دانیم که اسلام برمبنای حقیقت و واقعیت و صلاحیت‌ها است و نه به این شکل که افراد با لابی‌گری مسئولیت را بدست بگیرند.

صدرنژاد با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس در بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی نیز خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس نیز باید پرونده و سابقه وزرای معرفی‌شده را به دقت بررسی کنند تا مشخص شود که شاخصه‌های مدیریتی در آنان وجود دارد.

به گفته وی، نمایندگان باید بررسی کنند که قابلیت‌های وزرا متناسب با وزرات پیشنهادی است یا خیر؟ اگر چنین ویژگی‌های را نمایندگان مدنظر قرار ندهند نگران کننده خواهد بود.

مسئول بسیج اساتید دانشگاه خواجه نصیر در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه باید در کشور ما که جمهوری اسلامی است، اسلام و قوانین آن بر تمامی مسائل حاکم باشد، گفت: در جمهوری اسلامی نباید با توصیه و سفارش افراد، کسی را سرکار آورد. البته بیشتر این رفتار از طرف جریان فتنه و اصلاح طلبان رادیکالی است که روحانی نیز باید در این زمینه دقت لازم را داشته باشد و براساس تقوا و تکلیف در انتخاب وزرا عمل کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها