امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25707
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان سید محمد مولوی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبادان سید محمد مولوی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش آبادان در سال گذشته عملکرد مناسبی را داشت و امیدواریم در سال‌جاری نیز شاهد بهبود فعالیت این شورا باشیم.

وی افزود: در جلسه امروز شورای آموزش و پرورش سه مسئله هوشمندسازی مدارس، پروژه مهر و کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان ادامه داد: در خصوص هوشمندسازی مدارس این طرح مصوبه هیئت دولت است و حداقل باید یک کلاس از هر مدرسه‌ای هوشمند شود.

مولوی تصریح‌کرد: البته در این راستا مدارس نیازمند کمک‌های والدین دانش‌آموزان هستند چراکه با توجه به هزینه‌های موجود در مدارس سرانه اختصاص یافته به آنها پوشش هزینه‌ها را نمی‌دهد.

وی اضافه‌کرد: مدارس خاص از جمله مدارس شاهد، هیئت‌امنایی و تیزهوشان مشکلی در زمینه هوشمندسازی ندارد و اکثر آن‌ها این کار را انجام داده‌اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان خاطرنشان‌کرد: همچنین قرار است 25 درصد از درآمدهای این مدارس به طرح هوشمندسازی اختصاص داده شود.

مولوی افزود: در خصوص مدارس دولتی نیز هوشمندسازی  کلاس‌ها با کمک والدین دانش‌آموزان انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: پروژه مهر در آموزش و پرورش آبادان از اردیبهشت‌ماه کار خود را آغاز کرده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان ادامه داد: اعضای آن در قالب چهار کمیته سازمان‌دهی به انجام اقدامات و  برنامه‌ریزی‌های لازم پرداختند.

مولوی تصریح‌کرد: براین اساس در زمینه ثبت‌نام دانش‌آموزان خوشبختانه اقدامات مناسبی انجام شده است و طبق آمار اعلام شده آبادان در رتبه دوم خوزستان در زمینه ثبت‌نام دانش‌آموزان قرار دارد.

وی اضافه‌‌کرد: این در حالی است که در سال گذشته این شهرستان در این ایام در رتبه 21 قرار داشت و امسال با برنامه‌ریزی مناسب جهش بسیار خوبی انجام شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش آبادان خاطرنشان‌کرد: در زمینه کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت نیز قرار است کارگروهی تشکیل و نسبت به شناسایی آن‌ها برای ارائه کمک‌های مختلف قبل از آغاز سال تحصیلی اقدام شود.
انتهای پیام/72008/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها