امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25719
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، صهیونیست‌ها در اقدامی ناگهانی سعدات را از زندان هداریم به شطه انتقال ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، صهیونیست‌ها در اقدامی ناگهانی سعدات را از زندان هداریم به شطه انتقال دادند.

سعدات از سال 2006 در اسارت رژیم صهیونیستی است و به 30 سال حبس محکوم شده است.

از سوی دیگر «عبد الله برغوثی» رهبر اسیر اردنی ضمن تاکید بر تصمیم خود برای تداوم اعتصاب غذا به هر قیمت ممکن، تهدید کرد که در صورت عدم پذیرش درخواست های خود از سوی رژیم صهیونیستی از مصرف آب خودداری خواهد کرد.

برغوثی با ارسال نامه ای به همسر و دختر و خواهرش اعلام کرده است که همچنان به اعتصاب غذا ادامه خواهد داد و خانواده اش نیز باید در این راه با صبر و دعای خیر او را همراهی کنند.

برغوثی که در بیمارستان عفوله به سر می برد، تاکید کرد که هرگز از اعتصاب غذای خود دست برنخواهد داشت و در صورت تداوم لجبازی ها و خیره سری های سازمان زندان های رژیم صهیونیستی، دست به اقدامات شدیدتری خواهد زد و از مصرف مایعات نیز خودداری خواهد نمود تا با مرگش این مساله، لکه ننگی بر جبین رژیم صهیونیستی و سردمداران زور و طغیان باشد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها