امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25727
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۴
تعداد بازدید: 56
وحید نیکخوه آزاد دبیر چهارمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی سینمای کودک و نوجوان که در کنار بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان ...

وحید نیکخوه آزاد دبیر چهارمین دوره مسابقه فیلمنامه نویسی سینمای کودک و نوجوان که در کنار بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، با اشاره به اهمیت حضور نیروهای متخصص در حوزه سینمای کودک گفت : نشست تخصصی فیلمنامه نویسان فعال در سینمای کودک و نوجوان با دعوت از هنرمندان فعال این حوزه چهارشنبه بیست و ششم تیرماه برگزار خواهد شد .

کارگردان فیلم سینمایی «فرزند خوانده» با اشاره به لزوم ارتقای سطح کیفی سینمای کودک افزود : امیدواریم این نشست که نوعی دعوت خاص از هنرمندان فعال در حوزه سینمای کودک است ، گام اول برای ایجاد ارتباطی دوسویه مابین هنرمندان و نهادهای ذیربط باشد .

وی ادامه داد:همچنین امیدوارم با حضور هنرمندان کاربلد و باسابقه ، فرصتی برای برپایی کارگاه های تخصصی فیلمنامه نویسی و کار جمعی در زمینه نگارش فیلمنامه های کیفی و شاخص برای سینمای کودک فراهم گردد . همچنین در این نشست درصددیم با دریافت نظرات و پیشنهادات کارشناسان ، شرایط را برای برگزاری این مسابقه به بهترین شکل فراهم گرد .

نیکخواه آزاد در خاتمه اظهار داشت: چهارمین مسابقه فیلمنامه نویسی کودک و نوجوان امسال در کنار جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. این مسابقه در سالهای گذشته با استقبال چشمگیر هنرمندان و فعالان عرصه سینما روبرو شده و بسیاری از آثار تولید شده در سالهای اخیر از بین فیلمنامه‌های برگزیده این مسابقه انتخاب شده‌اند.

براساس این گزارش، بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلمهای کودکان و نوجوانان با گرامی‌داشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا پانزدهم تا نوزدهم مهرماه برگزار خواهد شد. 
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها