امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25735
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۰
تعداد بازدید: 38
محمد رویانیان در گفت‌وگوبا خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص دعوتش به برزیل اظهار داشت: ما سه پیشنهاد از ...

محمد رویانیان در گفت‌وگوبا خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابتدا در خصوص دعوتش به برزیل اظهار داشت: ما سه پیشنهاد از تیم‌های برزیلی برای دیدار و پیگیری کارهای اقتصادی، فرهنگی و ورزشی داریم و در حال حاضر در حال بررسی آنها و گرفتن تصمیم نهایی برای مذاکرات هستیم.

وی افزود: هنوز تصمیم نهایی درباره سفرمان به برزیل نگرفته‌ایم اما یکی از این پیشنهادها برای ما خیلی جالب است یعنی پیشنهادی که تیم الشباب برزیل به ما داده و گفته می‌شود حدود 7 میلیون مسلمان با این تیم که در رده‌های پایه موفق است همکاری دارد. رویانیان در خصوص صحبت‌های فداحسین مالکی مبنی بر دادن آرامش به پرسپولیس نیز گفت: من هم با این حرف موافقم و تمام سعی و تلاشم این است که پرسپولیس آرامش داشته باشد، مطمئن باشید کاری می‌کنم که حاشیه به تیم نفوذ نکند و خودم را درگیر این گونه مسائل می‌کنم تا به تیم لطمه‌ای نخورد.

وی درباره انتقال کریم انصاری‌فرد به تراکتورسازی نیز گفت: راستش را بخواهی دوست نداریم رضایتنامه انصاری‌فرد را بدهیم چون او پسر خوب پرسپولیس است اما باید مشکل این جوان را حل کنیم. ما همه کریم انصاری‌فرد جوان را دوست داریم، حتی دیشب با علی دایی درباره انصاری‌فرد حرف زدم و او نیز بابت اینکه انصاری‌فرد پرسپولیسی نشده ناراحت است، اما بالاخره باید قبول کنیم که دایی هم چاره‌ای جز دفاع از اصول حرفه‌ای و چارچوب‌های مربیگری خود ندارد و او طبق اصول حرفه‌ای این تصمیم را گرفت.

رویانیان ادامه داد: همه این را بدانند انصاری‌فرد مال ماست و چاره‌ای جز این نداریم که فعلا رضایتنامه او را بدهیم، علی رغم میل باطنی‌مان این کار را انجام می‌دهیم و مشکل خاصی نیست و من هم به نوبه خودم برای کریم انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنم اما او باید این را بداند اگر دایی به او حرفی زده فقط به خاطر تذکر بوده چون دلش برای می‌سوزد.

وی در پایان یادآور شد: نکته جالب این است که دایی بیشتر از همه انصاری‌فرد را دوست دارد اما با توجه به چارچوب حرفه‌ای و نظم و انضباط تیمی که در دستور کارش است. بالاخره این تصمیم را گرفته، ما از صمیم قلب برای انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنیم و باز هم با او می‌گویم او پسر پرسپولیس است.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها