امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25746
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 40
اسماعیل جلیلی درگفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام عضویت بیش از 200 نفر در هفت کارگروه تعامل دولت ...

اسماعیل جلیلی درگفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام عضویت بیش از 200 نفر در هفت کارگروه تعامل دولت یازدهم و مجلس اظهار داشت: این نمایندگان به‌صورت داوطلبانه و بر اساس علاقه و تخصص خود به عضویت کارگروه‌ها درآمده‌اند.

وی با اشاره به جلسه نمایندگان مجلس و رئیس‌ جمهور منتخب که یکشنبه 23 تیرماه در خانه ملت برگزار شد، افزود: بعد از آن جلسه و تاکیدات آقای روحانی برای ارتباط و تعامل بیشتر با مجلس برنامه‌ریزی‌هایی برای فعال‌‌تر شدن کارگروه‌ها، در دستور کار قرار گرفت.

جلیلی همچنین اعلام کرد که با نشست امروز، ساز و کار تشکیل کارگروه‌ها تعیین و مشخص شد.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت با اعلام اینکه ظهر فردا اولین جلسه تخصصی کارگروه‌ها برگزار می‌شود، انتخاب هیئت رئیسه را در دستور کار جلسات کارگروه‌ها عنوان کرد.

جلیلی اضافه کرد:‌ در جلسات فردا چهارشنبه کارگروه‌ها، برنامه‌ها و پیشنهادات در خصوص دولت آینده و رویکردهای کلی ارائه خواهد شد و در مورد آنها بحث و بررسی صورت می‌گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد که پس از برگزاری جلسات تخصصی کارگروه‌ها، جلسات با کارگروه‌های مرتبط در دولت برگزار می‌شود تا برنامه‌ریزی‌ها به یکدیگر نزدیک‌تر شود.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها