امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25753
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 37
محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: به دلیل ابهاماتی که نمایندگان مجلس ...

محمد اسماعیل سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: به دلیل ابهاماتی که نمایندگان مجلس درباره عملکرد تأمین اجتماعی در حوزه اقتصادی داشتند و گزارشاتی که می‌رسید این تحقیق و تفحص آغاز شد.

وی ادامه داد: تحقیق و تفحص از سازمان تأمین اجتماعی در مجلس مطرح و در کمیسیون اجتماعی اعضای 15 نفره آن مشخص و امروز نیز اعضای هیئت رئیسه کمیته تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی تعیین شدند.

سعیدی درباره تحقیق و تفحصی که نمایندگان مجلس هشتم از سازمان تأمین اجتماعی به عمل آوردند و نتیجه رسمی آن هیچ وقت اعلام نشد بیان داشت: مدارک و اسناد آن تحقیق و تفحص موجود است و نمایندگان مجلس نهم یقینا از آن استفاده خواهند کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به اینکه کمیته تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی بزودی کار خود را آغاز می‌کند افزود: از تمام مسئولان تا برنامه‌ها و عملکرد تأمین اجتماعی در حوزه‌های اقتصادی و مدیریتی تحقیق و تفحص می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها