امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25770
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این نسخه سینمایی را هم خود کاپلند خواهد نوشت. این فیلم‌نامه اقتباسی براساس قصه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این نسخه سینمایی را هم خود کاپلند خواهد نوشت. این فیلم‌نامه اقتباسی براساس قصه مجموعه تلویزیونی «نایت رایدر» نوشته می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی در دهه هشتاد میلادی به روی آنتن رفت و با استقبال خوب تماشاگران این رسانه کوچک روبرو شد. دیوید هاسلهوف نقش اصلی مجموعه را بازی می‌کرد.

در قصه مجموعه، این بازیگر در نقش مایکل نایت بازی می‌کرد که خودش را وقف مبارزه با عناصر جنایت‌کار و خلاف‌کار شهری کرده بود.

وی عضو یک گروه ویژه اداره پلیس به نام کی‌آی ‌‌تی بود و همکاری مکانیکی برای کارهایش داشت که توانایی زیاد و عجیب و غریبی با خود داشت.

این همکار با کمک یک کامپیوتر از راه دور کنترل می‌شد و دارای یک هوش مصنوعی بالا بود.

شرکت مستقل فیلم‌سازی وینستن تهیه کننده نسخه سینمایی «نایت رایدر» است و گفته می‌شود قرار است آن را تبدیل به یک مجموعه فیلم سینمایی دنباله‌دار کند.

به نوشته نشریه لس‌آنجلس تایمز تهیه کنندگان این فیلم سینمایی قصد دارند آن را در رقابت با مجموعه فیلم پرفروش «سریع و آتشی» تهیه و تولید کنند.

حال و هوای مجموعه تلویزیونی «نایت رایدر» که اولین بار در سال 1982 به روی آنتن رفت، به مقدار زیادی شبیه حال و هوای «سریع و آتشی»‌ها است.

زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «نایت رایدر» تعیین نشده است. اما به احتمال زیاد کلید فیلم‌برداری آن اواخر فصل تابستان امسال زده می‌شود.

این فیلم با هزینه تولید 70 میلیون دلاری تهیه خواهد شد و مسئولان شرکت فیلم‌سازی وینستن هم اکنون در حال انتخاب بازیگر نقش مایکل نایت هستند.

شنیده می‌شود دیوید هاسلهوف بازیگر اصلی مجموعه تلویزیونی «نایت رایدر» در نسخه سینمایی در یک نقش کوتاه اما مهم بازی خواهد کرد.

مجموعه «نایت رایدر» در فاصله سال‌های 1982 تا 1986 پخش شد و 84 اپیزود از این مجموعه در 4 فصل به نمایش در آمد.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار