امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25772
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارسف این بازیگر و تهیه کننده 48ساله بالیوودی به خاطر فعالیت‌های اجتماعی و انسان دوستانه خود، شهرت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارسف این بازیگر و تهیه کننده 48ساله بالیوودی به خاطر فعالیت‌های اجتماعی و انسان دوستانه خود، شهرت زیادی در هند دارد.

رسانه‌های گروهی هند می‌نویسند اقدام جدید عامرخان و حمایت او از آسیب دیدگاه حادثه اوتاراخاند، باعث جلب توجه دیگر سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی به مشکل این منطقه می‌شود.

چند روز قبل یک توفان عظیم اوتاراخاند را با آسیب‌های جدی روبرو کرد و مردم آن با خسارت‌های زیاد مالی و جانی روبرو شدند.

عامرخان که همکاری نزدیکی با سازمان‌ها و نهادهای غیردولتی و مستقل اجتماعی دارد، دیروز رسما گفت به یاری  آسیب دیدگان این توفان می‌آید.

در اولین قدم، این بازیگر پرطرفدار سینمای هند مبلغ زیادی به حساب آسیب دیدگاه اوتاراخاند ریخت و گفت برای جمع‌‌آوری کمک مالی بیشتر،به دیدار همکاران هنرمند خود در بالیوود می‌رود.

به دنبال اعلام کمک مالی عامرخان به آسیب‌دیدگاه توفان، گروه دیگری از هنرمندان سینمای هند هم به یاری آسیب‌دیدگاه آمده و رقم کمک‌های مالی خود را اعلام کردند.

به نوشته سایت اینرتنتی ایندیا اف‌ام، عامرخان با اقدام خود یک بار دیگر همکاران هنرمند خود در بالیوود را متوجه این نکته کرد که نباید نسبت به اتفاقات و حوادث تلخ و ناگوار کشور بی تفاوت بود.

عامرخان بیش از 10 سال است که در کنار بازیگری وارد فعالیت‌های اجتماعی شده و نسبت به رخدادهای کشور خود موضع‌گیری رسمی کرده و از حقوق تهیدستان و محرومین پشتیبانی و حمایت می‌کند.

منتقدان سینمایی با اشاره به این تغییر رفتار عامرخان و فعالیت‌های اجتماعی و انسان دوستانه‌اش می‌گویند این تغییر رفتار و دیدگاه تاثیر خودش را بر روی حرفه بازیگری وی هم گذاشته است.

به گفته منتقدان، فیلم‌های یک دهه اخیر این بازیگر رنگ و بوی اجتماعی و حتی سیاسی گرفته و با دور شدن از معیارهای بالیوودی، به سینمای مستقل و غیر متعارف هند نزدیکتر شده است.

اولین فیلم سینمایی عامرخان در مقام کارگردان به نام «ستاره‌ها روی زمین» (2007) هم درباره وضعیت آموزشی و شیوه تحصیلی کشور هند بوده است.

این بازیگر سال قبل درام اجتماعی و دلهره‌آور «تلاش» را روی پرده سینماهای کشور خود داشت. این فیلم با حال و هوای پر رمز و راز خود نزدیک 100 کرور در جدول گیشه نمایش هند فروش کرد.

در سال جاری میلادی سومین قسمت مجموعه فیلم اکشن و ماجراجویانه «دوم» با بازی او روی پرده سینماهای هند می‌رود. وی در این فیلم در نقش کاراکتر ضد قهرمان قصه بازی بازی کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها