امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25778
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۴
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری البدیل، برنامه‌های یک هفته‌ای «اهمیت نقش سینمای ایران در گفت‌وگوی جهانی» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری البدیل، برنامه‌های یک هفته‌ای «اهمیت نقش سینمای ایران در گفت‌وگوی جهانی» از روز گذشته در دانشگاه کمپلوتنسه در مادرید پایتخت اسپانیا آغاز به کار کرد.

بنابر این گزارش، در این برنامه که در یکی از بزرگترین دانشگاه‌های اسپانیا برگزار می‌شود تحت برنامه بزرگتری با عنوان «پیشنهادی برای یک گفت‌وگوی جهانی» قرار دارد.

هدف از این نشست که در شهر حومه‌ای «سن لورنزو دی الاسکوریال» با حضور تعدادی از هنرمندان و کارگردانان ایرانی و اساتید اسپانیایی برگزار می‌شود، آشنایی با سینمای ایران عنوان شده است.

از جمله هنرمندان حاضر در این نشست، رضا میرکریمی، فرشته طائرپور، مهناز افضلی، پیروز ارجمند مسئول مرکز موسیقی ایران و نجمه شبیری و حسین پاینده هستند.

«فرانسیسکو گارسیا» استاد دانشگاه کمپلوتنسه مادرید، «ماریو راخاس» از دانشگاه خوان کارلوس مادرید و «خاویر تولنتینو» مدیر برنامه «هنر هفتم» رادیو 3 وابسته به رادیو و تلویزیون ملی اسپانیا نیز از شرکت کنندگان اسپانیایی این برنامه هستند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها