امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25785
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس ظهر امروز نشست خبری تشریح آخرین وضعیت بازگشایی خانه سینما با حضور اهالی رسانه در دستور کار جواد شمقدری رئیس سازمان ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس ظهر امروز نشست خبری تشریح آخرین وضعیت بازگشایی خانه سینما با حضور اهالی رسانه در دستور کار جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی و معاون وزیر ارشاد برگزار شد.

در این نشست جواد شمقدری با ابراز تأسف بابت اتفاقات صبح امروز و تجمع در مقابل خانه سینما گفت:‌ طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با سعید منتظرالمهدی به عنوان نماینده نیروی انتظامی 48 ساعت بازگشایی خانه سینما به تعویق افتاد که قرار است در این مدت دو طرف اختلافات خود را برطرف کنند.

وی افزود: در این 48 ساعت دوستان فرصت دارند مطالبات و نقطه‌نظرات خود را ارائه دهند و با هیئت مدیره جدید به گفت‌وگو بنشینند که البته اعضای هیئت نظارت بر بازگشایی خانه سینما نیز در این گفت‌وگوها حضور خواهند داشت.

شمقدری خاطرنشان کرد:‌ البته اگر لازم باشد از طرف دوستان نیروی انتظامی و نمایندگان خانه سینما نیز نفراتی در این جلسات حضور خواهند داشت تا به شکل منطقی اعضای هیئت مدیره خانه سینما در ساختمان خانه سینما مستقر شود.

رئیس سازمان سینمایی تأکید کرد: ما فکر می‌کنیم تجمع امروز هیچ ضرورتی نداشت البته اعتقاد داریم که معترضین این حق برایشان محفوظ است که به مراجع قضایی مراجعه کنند و اگر احساس می‌کنند حقی از آنها ضایع شده قانونی نظراتشان را پی‌گیری کنند اما خیلی متأسف شدم به جای طی این روند تجمعی برگزار شد که به جای آن پرخاشگری صورت گرفت و دوستان پرخاشگری کردند در حالی که اعتقاد داریم این پرخاشگری‌ها به هیچ وجه برای سینمای ایران که داعیه بین‌المللی دارد، خوب نیست.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها