امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25795
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 200
کامران نجف زاده سفیر طلایی کودکان و سالمندان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در روزهایی که برخی وکلای ملت برای کسب امتیازات مادام ...

کامران نجف زاده سفیر طلایی کودکان و سالمندان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در روزهایی که برخی وکلای ملت برای کسب امتیازات مادام العمر خیز برداشته‌‌اند من حیران، مثل آدم‌های گیج و گنگ دنبال یک نفر می‌گردم بگوید چرا باید قانون زندگی چند هزار کودک بی سرپرست و خانواده منتظر کودک چهارسال و نیم در پینگ پنگ حضرات گرفتار شود؟

نجف‌زاده با طرح این پرسش که مگر نه اینکه بعد از پنجاه سال در 28 مهر 1387 قانون حمایت از کودکان بی سرپرست تصویب شده پس چرا مجلس پس از ایرادات وارده از سوی شورای نگهبان آن را مصوب نمی‌کند؛ ابراز امیدواری کرد: نمایندگان حالا که تعطیلات مجلس تمام شده ایرادات شورای نگهبان را بگیرند و تکلیف این قانون را روشن کنند.

سفیر طلایی کودکان و سالمندان گفت: سوگندنامه بحث فرزندخواندگی که ریشه‌های دیرینی نیز دارد چنان دشوار شده که بسیاری از خانواده‌هایی که می‌خواهند چنین کنند در میانه راه پشیمان می‌شوند.

وی با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است که یک خیزش خوب برای کودکان بی سرپرست را شاهد باشیم؛ اظهار داشت: اگر سری به برخی مراکز بهزیستی بزنید و از حال و روز کودکان شیرخواره ای که رها شده‌اند یا نوجوانان و کودکانی که هزار مشکل دارند باخبر شوید به دنیا جور دیگری نگاه می‌کنید.

سفیر کودکان گفت: گاهی هدیه یک عروسک ساده و سرزدن به یک شیرخوارگاه می‌تواند دلهایی را شاد کند و همین برای آدمیزاد می‌ماند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها