امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25808
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «عصام العریان» معاون رئیس حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی اخوان المسلمین در گفت‌وگو با شبکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «عصام العریان» معاون رئیس حزب «آزادی و عدالت» شاخه سیاسی اخوان المسلمین در گفت‌وگو با شبکه آمریکایی «سی ان ان»، تأکید کرد که مهمترین مسئله در حال حاضر باز پس گرفتن دولت از ژنرال‌ها و مقابله با کودتاست.

العریان افزود: ما حزبی هستیم که تحت نظارت قانون اساسی فعالت می‌کنیم و تا کنون هیچ قانونی را زیر پا نگذاشته‌ایم و به صورت مسالمت آمیز در تلاش هستیم تا روند دموکراسی را به کشور بازگردانیم.

وی تأکید کرد که او تنها فردی نیست که زمزمه‌هایی برای بازداشتش وجود دارد بلکه کل دولت اخوان در معرض بازداشت قرار دارند اما مهمترین مسئله در حال حاضر پس گرفتن دموکراسی و تشکیل دوباره قانون اساسی است.

معاون رئیس حزب آزادی و عدالت تأکید کرد که مرسی برای این گروه نه تنها به عنوان یک انسان بلکه به عنوان نماد، اهمیت دارد و ما در حال حاضر نمی‌دانیم که وی در چه وضعیت جسمی قرار گرفته است.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره سفر «ویلیام برنز» معاون وزیر امور خارجه آمریکا به قاهره تأکید کرد که با توجه به انحلال پارلمان و لغو قانون اساسی و برکناری رئیس جمهور منتخب دیگر نمی‌توان به اوباما و یا برنز اعتماد داشت.

العریان تأکید کرد که به اعتراض‌های مسالمت آمیز خود برای به دست آوردن دموکراسی ادامه خواهند داد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها