امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2581
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 256
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه با هدف بررسی متون کهن مانند مثنوی مولانا، متون عرفانی از منظر انسان شناختی، زیبایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این برنامه با هدف بررسی متون کهن مانند مثنوی مولانا، متون عرفانی از منظر انسان شناختی، زیبایی شناختی و مباحث اخلاقی و اجتماعی تشکیل می‌شود.

بر همین اساس«شعر و اندیشه»  روز  چهارشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 17  با حضور اردشیر منصوری به عنوان کارشناس در خانه فرهنگ آیه میزبان علاقمندان به این گونه آثار است. شعر خوانی و نقد و بررسی اشعار از دیگر بخش های این برنامه به شمار می آید.

علاقمندان برای حضور در این برنامه می توانند به خانه فرهنگ آیه به نشانی شهرک اکباتان، خیابان اصلی، فاز یک، روبروی ورزشگاه راه آهن مراجعه یا جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره  تلفن44667633 تماس حاصل کنند.
 
نشست‌های تخصصی پاتوق فرهنگی تسنیم در فرهنگسرای ولاء
 
سلسله نشست‌های تخصصی پاتوق فرهنگی تسنیم با دو کارگاه آموزشی تحت عنوان «ازدواج، چرا و چگونه» و «دختران از منظر وحی» در سال 92 ادامه می‌یابد.

دوره آموزشی تسنیم با هدف ارتقاء دانش و افزایش کارایی فعالان فرهنگی تربیتی حوزه دختران، شامل کارشناسان فرهنگی و مربیان تربیتی، اساتید و صاحب نظران و مراکز و  موسسات فرهنگی این حوزه برگزار می شود.

کارگاه آموزشی ازدواج، چرا و چگونه با حضور استاد محمد جعفر غفرانی پژوهشگر علوم قرآنی و استاد الهیات دانشگاه تهران هشتمین گردهمایی اعضای پاتوق فرهنگی تسنیم خواهد بود که در تاریخ 12 اردیبهشت از ساعت 8 الی 12 در سالن اجتماعات ولیعصر(عج) فرهنگسرای ولاء برگزار می‌شود.

دختران از منظر وحی نیز موضوع نهمین نشست فعالان فرهنگی تربیتی حوزه دختران در طرح تسنیم است که با سخنرانی دکتر مریم حاج عبدالباقی، سرپرست دفتر فرهنگ اسلامی و عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل خواهد شد. این نشست در تاریخ 25 اردیبهشت از ساعت 16 الی 30/18 در فرهنگسرای ولاء برگزار می‌شود.

طی دوره‌های آتی نیز کارگاه هایی با موضوع رسانه و دختران (فرصت‌ها و تهدیدها)، بررسی وضعیت اجتماعی دختران در جهان امروز، الگوهای موفق فعالیت های دخترانه در جهان اسلام، آسیب شناسی روابط دختر و پسر، بازشناسی دختران در قرآن، آشنایی با منظومه تربیتی دختران در اسلام و جایگاه دختران در ادبیات داستانی(معاصر) با حضور اساتید عالی رتبه برگزار شده و در پایان این دوره نیز به شرکت کنندگان در این کارگاه ها، مدرک پایان دوره از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اعطا می‌شود.
 
مسابقه فرهنگی «تا ابد فارس» در کتابخانه اخلاق
 
کتابخانه اخلاق با هدف حفظ هویت تاریخی خلیج فارس مسابقه پیامکی تا ابد فارس را برای عموم شهروندان برگزار می‌کند.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه و پاسخگویی به سؤالات می‌توانند گزینه پاسخ صحیح را  از چپ به راست در قالب یک عدد 5 رقمی تا تاریخ 20 اردیبهشت ماه به سامانه پیام کوتاه فرهنگسرای اخلاق به شماره 2000183714 ارسال کرده و در قرعه کشی شرکت کنند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها