امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25820
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس در ادامه نشست خبری جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی در خصوص مجمع عمومی 6 مرداد که قرار است توسط خانه سینما برگزار شود، ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس در ادامه نشست خبری جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی در خصوص مجمع عمومی 6 مرداد که قرار است توسط خانه سینما برگزار شود، گفت: عنوان مجمع عمومی و خانه سینما را باید تفکیک کرد 19 تیر مجمع عمومی صنوف قانونی برگزار شد و آن چیزی که در محضر آقای احمدی‌نژاد توافق شد این بود که مجمع عمومی برگزار شود که هم صنوف قانونی باشد و هم صنوف قانونی‌ نشده و تاریخ برگزاری آن هم طبق نامه 8 بندی قرار بود دو هفته بعد باشد که 30 یا 31 تیر می‌شد.
وی افزود: براساس این نامه قرار بود مجمع عمومی برگزار شود و مبنای آن هم اساسنامه اصلاحی بود در این اساسنامه آماده است هر صنف باید 5 نفر را معرفی کند که البته هر صنف 3 نفر حق رأی دارند و 2 نفر به عنوان ناظر حضور پیدا می‌کنند که با این شرایط مجمع عمومی 19 تیر کاملاً قانونی است.
شمقدری خاطرنشان کرد: 0براساس اساسنامه‌ایی است که منجر به تعطیلی خانه سینما شد و این اساسنامه می‌گوید تنها رؤسای صنوف در مجمع عمومی حق رأی دارند.
رئیس سازمان سینمایی ادامه داد:‌ آقای جعفری جوزانی که نماینده رئیس جمهور در کمیته 7 نفر تدوین اساسنامه بود نیز به این اقدام آقایان اعتراض شدیدی داشت و آن را یک توهین جدی دانست و معتقد بود اگر بنابر برگزاری مجمع عمومی براساس اساسنامه سال 76 بود چرا برای اصلاح اساسنامه وقت گذاشته شد و من الان می‌گویم مجمع عمومی 6 مرداد صد درصد غیرقانونی است.

انتهای پیام/ ا
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار