امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2584
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 222
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الخلیج امارات، جشنواره بین‌المللی کتاب و مطالعه کودکان شارجه از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری الخلیج امارات، جشنواره بین‌المللی کتاب و مطالعه کودکان شارجه از امروز(سه‌شنبه) در مرکز نمایشگاهی این امارت آغاز شد.

در این جشنواره که توسط اداره نمایشگاه بین‌المللی کتاب شارجه برگزار می‌شود 450 فعالیت مختلف فرهنگی و ادبی و هنری در قالب کارگاه‌ها و همایش‌های متنوع تا 4 می(14 اردیبهشت) انجام می‌شود.

در این جشنواره 80 چهره فعال در ادبیات کودک در جهان عرب اعم از نویسنده و نقاش از جمله یعقوب الشارونی از بزرگان ادبیات کودکان مصر حضور خواهند داشت.

بنابر این گزارش 80 ناشر از 28 کشور در این جشنواره حاضر هستند که از جمله آنها ایران، مصر، مکزیک، اسپانیا، آلمان، ژاپن، ایتالیا، کانادا، عراق، فلسطین، افغانستان، سوریه، شیلی، آمریکا و ... است.

خالد المدفع مدیرکل موسسه رسانه‌ای شارجه و مسئول این جشنواره اعلام کرده است که هدف از این جشنواره تغییر در فرهنگ جامعه و تقویت فرهنگ مطالعه به‌ویژه در میان کودکان است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها