امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2586
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 117
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، امیرنعمت بنی‌آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران در نشست خبری پانزدهمین جشنواره خیرین ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، امیرنعمت بنی‌آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران در نشست خبری پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان تهران که امروز در اداره‌کل نوسازی مدارس استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: شهر تهران از نظر کمبود فضای آموزشی نمره دوم را دارد زیرا مهاجرت بی‌رویه به این استان بسیار زیاد است.

وی به تعهدات خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران اشاره کرد و گفت: در سال 89 تعهد خیّرین مدرسه‌ساز تهران 18 میلیارد تومان، در سال 90، 110 میلیارد توان و در سال 91، 70 میلیارد تومان بود.

بنی‌آدم به مدارس ژاپن اشاره کرد و بیان داشت: منازل مردم ژاپن 60 متر است اما مدارس آنها هزاران متر است و همه امکانات در آنها پیش‌بینی شده است؛ دانش‌آموزان نیز دوست دارند در مدارس جذاب درس بخوانند.

وی با اشاره به حضور پرشور مردم برای مدرسه‌سازی ادامه داد: شاهد حضور بانک‌ها نیز برای مدرسه‌سازی هستیم و گام‌های خوبی است تا مشکل فضای آموزشی در کشور رفع شود.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران به پروژه‌هایی که توسط خیرین مدرسه‌ساز تهران در سال 91 تحویل شده است، اشاره کرد و گفت: در شهر تهران 14 طرح با 22 هزار و 500 متر مربع مساحت و با مبلغ 11 میلیارد تومان و در شهرستان‌های استان تهران 21 طرح با 25 هزار و 500 متر مربع مساحت و با مبلغ 12.5 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

وی به تعهدات خیرین مدرسه‌ساز استان تهران اشاره کرد و افزود: تعهد خیرین در سال 86، 28 میلیارد تومان، در سال 87، 76 میلیارد تومان، در سال 88، 92 میلیارد تومان، در سال 89، 110 میلیارد تومان، در سال 90، 220 میلیارد تومان و در سال 91، 224 میلیارد تومان بود.

بنی‌آدم اظهار امیدواری کرد که با همکاری شهرداری‌ تهران بتوانند زمین معوض بگیرند، گفت: مهم‌ترین مشکل مدرسه‌سازی در شهر تهران، کمبود زمین است که در این راستا رایزنی‌هایی با شهرداری تهران انجام شده است.

وی، تعداد خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران را بین 7 تا 12 هزار نفر عنوان کرد و بیان داشت: 100 هزار دانش‌آموز مدرسه‌ساز در استان تهران داریم که به عنوان مثال دانش‌آموزان اسلامشهر 100 میلیون تومان اهدا کردند.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها