امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25869
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 143
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه استار کانادا، «استفان هارپر» نخست وزیر کانادا در راستای اعمال تغییرات جدید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه استار کانادا، «استفان هارپر» نخست وزیر کانادا در راستای اعمال تغییرات جدید در کابینه خود، نام 8 وزیر جدید را معرفی کرد.

بنا بر این گزارش، هارپر در کابینه جدید خود تلاش کرده تا مجموعه از افراد جوان، با تجربه و زنان را به کارگیرد. در بین این اسامی معرفی‌شده، نام 4 زن نیز دیده می‌شود.

دولت محافظه کار استفان هارپر در سال 2006 به قدرت رسید و ترمیم کابینه امروز یکی از بزرگترین تحولات سیاسی ساختار داخلی وزرای کابینه و دولتمردان نزدیک به او محسوب می شود.

ده ها وزیر کابینه دولت فدرال بر سر قدرت در کانادا از کناره گیری خود خبر دادند، اما وزرای دارایی و امور خارجه کماکان در پست های خود ابقا شدند.

در شرایطی که کانادا در سال 2015 انتخابات فدرال برگزار خواهد کرد، به نظر می رسد تغییرات بنیادین که دولت محافظه کار در ساختار سیاسی هیات دولت ایجاد کرده به هدف جلب حمایت عمومی برای حزب محافظه کار و احتمال ادامه بقای دولت خود بوده است.

دولت محافظه کار آقای هارپر طی ماه های اخیر با رسوایی های مالی بسیاری روبرو بوده که به محبوبیت حزب او لطمه سنگینی وارد کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار