امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25871
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۳
تعداد بازدید: 208
«محمد على بشر» وزیر سابق توسعه و از اعضای ارشد اخوان المسلمین مصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار ...

«محمد على بشر» وزیر سابق توسعه و از اعضای ارشد اخوان المسلمین مصر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره اظهار داشت: هیچ گونه تماسی با فرماندهان نظامی و رهبران اخوانی صورت نگرفته است و فرصتی برای گفت وگو و یا ابتکار و آشتی وجود ندارد مگر اینکه قانون اساسی دوباره به اجرا گذاشته شده و محمد مرسی به ریاست جمهوری بازگردد.

وی نقل قول  روزنامه گاردین انگلیس از او در خصوص گفت وگو بین اخوانی ها و نیروهای مسلح را تکذیب  و تصریح کرد: من با مسئولان این روزنامه در این خصوص صحبت و این نقل قول را تکذیب کردم و آنان تاکید کردندکه اشتباهی صورت گرفته و اظهاراتی که به نقل از او منتشر شد متعلق به جمال حشمت و کاملا شخصی بوده نه به نمایندگی از اخوانی ها.

بشر تاکید کرد: اخوانی ها مذاکره با نیروهای مسلح و یا متوسل شدن به هرگونه اقدامی را نمی پذیرند مگر اینکه قانون اساسی دوباره مشروعیت یافته و به عبارت بهتر محمد مرسی به ریاست جمهوری بازگردد.

وی اظهار داشت: هیچ گونه تماسی بین من و هیچ یک از رهبران نیروهای مسلح صورت نگرفته است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها