امروز : یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 23
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2590
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این مطلب گفت: پروفسور کاظم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر خوراکیان، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان این مطلب گفت: پروفسور کاظم معتمدنژاد از مفاخر فرهنگی و علمی کشور است که فعالیت‌های علمی و بنیادی ایشان در حوزه‌های ارتباطات، تأثیر شگرفی بر توسعه این دانش در کشور داشته است.

وی افزود: به پاس تقدیر از یک عمر فعالیت‌های مؤثر و ثمربخش وی در حوزه‌های مختلف علوم ارتباطات، در هفته روابط‌‌عمومی و در آستانه ورود استاد به 80 سالگی، از سردیس پروفسور معتمدنژاد رونمایی خواهد شد.

خوراکیان ادامه داد: این سردیس به پیشنهاد ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی طی جلسه‌ای مشترک با دبیرخانه‌های همایش روابط‌عمومی الکترونیک و کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت نهایی و توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران طراحی و ساخته شده که در هفته روابط‌عمومی طی مراسمی با حضور چهره‌های علمی و فرهنگی کشور، اساتید و فعالان حوزه‌های ارتباطات و روابط‌عمومی در فرهنگسرای رسانه رونمایی می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه این سازمان بر فرهنگ‌سازی تقدیر و تجلیل از چهره‌های فرهنگی کشور تأکید دارد، اظهار امیدواری کرد تلاش‌های این چنینی برای بزرگداشت مفاخر ایرانی تداوم یابد.

پروفسور کاظم معتمدنژاد اردیبهشت‌ماه 1313 در بیرجند متولد شده و مقالات و کتاب‌های متعددی در زمینه ارتباطات و رسانه منتشر کرده است.

هفته روابط‌عمومی از 27 اردیبهشت و همزمان با روز روابط‌عمومی در تقویم رسمی کشور تا دوم خردادماه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار