امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25910
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 94
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الزهار در مصاحبه با روزنامه الجزایری «الشروق» گفت که دحلان و تیم وی که از سال 2007 در العریش، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الزهار در مصاحبه با روزنامه الجزایری «الشروق» گفت که دحلان و تیم وی که از سال 2007 در العریش، رام‌الله و مصر پراکنده شده‌اند و همچنین برخی از شخصیت‌های مسیحی مصری برای تخریب سینا و کشاندن ارتش مصر به عملیات نظامی و درگیری با نوار غزه، طرح‌ریزی کرده‌اند.

وی اظهار داشت که ما اسناد و شواهدی دال بر دست داشتن دحلان در انفجارهای سینا در دست داریم و دحلان و تیم وی که در سال 2007 پس از توافقنامه مکه علیه ما کودتا کردند و پس از آن در رام‌الله، العریش و مصر پراکنده شدند به همراه چند شخصیت مسیحی مصری در این انفجارها دست دارند و دحلان برای پوشاندن فعالیت‌های حقیقی خود به ایجاد موسسات صوری روی آورده است.

الزهار همچنین جنگ رسانه‌ای که رسانه‌های مصری علیه حماس به راه انداخته‌اند، محکوم کرد و افزود که این قبیل تبلیغات و اطلاعات غلط تنها به نفع اسرائیل آمریکاست.

وی همچنین فاش کرد که دستگاه‌های اطلاعات جنگی مصر از این ماجرا اطلاع دارند و جنبش حماس از آنها خواست تا اتهامات علیه حماس را تکذیب کنند اما آنها به بهانه اینکه ارائه این بیانیه‌ها جزء ماموریت آنها نیست و این موضع در چارچوب توجیه محاصره غزه و به شکست کشاندن برنامه مقاومت است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها