امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25924
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۳
تعداد بازدید: 78
جواد شمقدری در گفت​وگو با خبرنگار سینمایی فارس در واکنش به شایعه برکناری​اش از ریاست سازمان سینمایی که عصر امروز دهان به دهان شد،اظهار داشت: بوجود ...

جواد شمقدری در گفت​وگو با خبرنگار سینمایی فارس در واکنش به شایعه برکناری​اش از ریاست سازمان سینمایی که عصر امروز دهان به دهان شد،اظهار داشت: بوجود آوردن چنین شایعه​ای نشان می​دهد که افرادیکه به دنبال متشنج کردن فضا هستند، دستشان خالی است.

وی افزود: البته امروز در نشست خبری خبرنگار یکی از رسانه​ها مطلبی را به آقای شیخان نسبت دادند که ایشان این موضوع را کاملا تکذیب کردند و این​ها مجموعه​ای از تحریکاتی است که برخی از افراد انجام می​دهند تا شاید کورسوی امیدی به آینده داشته باشند و فکر می​کنند در آینده می​توانند از قانون عبور کنند.

رئیس سازمان سینمایی در ادامه اظهار داشت: تحلیل این ماجرا و اینکه چرا پس از اتفاقات امروز چنین شایعه​ای مطرح می​شود به عهده رسانه​ها است و باید تحلیل شود که چرا این جریان اینچنین دچار سقوط شده است که دست به شایعه​سازی می​زند.

شمقدری در پایان تاکید کرد: ما بنا داریم تا در فرصت باقی مانده​ با دوستان به یک تفاهمی برسیم تا خانه سینما به شکل منطقی بازگشایی شود که تا آخرین لحظه به دنبال ایجاد این تفاهم هستیم و امیدوارم دوستان از این فرصت 48 ساعته برای دستیابی به تفاهم استفاده کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها