امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25935
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 147
نامدار عبداللهیان، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در بحث برنامه‌های اوقات ...

نامدار عبداللهیان، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: در بحث برنامه‌های اوقات فراغت، دانش‌آموزان استثنایی مانند دانش‌آموزان عادی زیر مجموعه آموزش و پرورش عادی هستند و این اعتبار از طریق معاونت‌های مربوطه مانند معاونت تربیت‌بدنی و معاونت پرورشی اختصاص می‌یابد.

وی با بیان اینکه کیفیت بخشی برنامه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان با نیازهای ویژه مدنظر است، گفت: علاوه بر اعتبارات آموزش و پرورش عادی، اعتباراتی برای کیفیت بخشی به فعالیت‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان استثنایی اختصاص می‌دهیم.

عبداللهیان به برگزاری جشنواره کشوری مسابقات ورزشی، فرهنگی و هنری ویژه دانش‌آموزان استثنایی اشاره کرد و ادامه داد: دانش‌آموزان استثنایی در مناطق با هم رقابت می‌کنند و برترین‌ها در جشنواره کشوری حضور خواهند یافت.
وی با بیان اینکه در تابستان سال گذشته ۲۵ درصد دانش‌آموزان استثنایی تحت پوشش برنامه‌های ورزشی، فرهنگی و هنری قرار گرفتند، افزود: امسال نیز بیش از ۲۵ درصد دانش‌آموزان شرایط لازم را دارند که تحت پوشش برنامه‌های اوقات فراغت قرار گیرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها