امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25985
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان فروهر با اشاره به مذاکرات انجام شده با مدیر بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی پتروشیمی، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان فروهر با اشاره به مذاکرات انجام شده با مدیر بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی پتروشیمی، اظهار داشت: طبق اعلام مسوولان شرکت بازرگانی پتروشیمی، تولید در مجتمع پتروشیمی شهید تندگویان از ابتدای هفته جاری افزایش یافته و با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته، قرار است سرعت بارگیری و حمل محموله‌های محصولات پتروشیمی نیز افزایش یابد.

وی ادامه داد: به دلیل کمبود عرضه pet مواد اولیه بسته‌بندی مواد غذایی و افزایش چشمگیر قیمت‌ در ماه‌های گذشته، بسیاری از واحدهای صنایع غذایی از جمله صنعت آب معدنی و آشامیدنی با مشکل تأمین مواد اولیه مواجه شدند که امیدواریم با تدابیر اندیشیده شده، این مشکل نیز به زودی بر طرف شود.

فروهر با بیان اینکه برخی عوامل بروز این مشکل خارج از مجموعه پتروشیمی بوده‌است، گفت: برخی عوامل خارج از مجموعه شرکت بازرگانی پتروشیمی و مجتمع تندگویان در بروز و یا تشدید بحران موثر بودند که مقرر شد، از طریق وزارت صنعت ، معدن و تجارت  برای حل این مشکل نیز اقدام لازم انجام شود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها