امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25988
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اطلاع رسانی ICT، سامانه پرسش و پاسخ «کینگ آی تی» یک جامعه کاربری با محوریت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه اطلاع رسانی ICT، سامانه پرسش و پاسخ «کینگ آی تی» یک جامعه کاربری با محوریت موضوعات مرتبط با فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار  و سایر موضوعات مرتبط با این حوزه است و هدف اصلی آن پرسش و پاسخ و آشنایی بیشتر فارسی ‌زبانان با مقولات فوق و افزایش سطح علمی و فنی کاربران فارسی ‌زبان است.

سازندگان این سامانه، هدف از راه اندازی آن را ایجاد بستری مناسب برای هدفمند و مجتمع کردن پرسش و پاسخ‌های این فارسی‌زبانان در حوزه فناوری اطلاعات و در نتیجه بهتر دیده شدن محتوای فارسی در سطح وب عنوان کردند.

در این سامانه سوالاتی که خارج از حوزه‌ فناوری اطلاعات باشند، مورد تایید نخواهند بود و این به منظور ساماندهی محتوای پرسش های مرتبط با این حوزه است، عضویت در سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی آزاد و رایگان است و همیشه خواهد بود.

فرآیند کار سامانه پرسش و پاسخ کینگ آی تی به این صورت است که این سامانه فراتر از یک انجمن گفت‌وگو عمل کرده و مباحث فقط پیرامون دو نوع محتوای پرسش و پاسخ شکل می‌گیرند و اگر نیاز به طرح مطلبی به جز پرسش یا پاسخ باشد در قالب نظر منتشر می‌شود.

هر گاه شخصی، پرسشی را در این سامانه مطرح کند ،جامعه افراد آن سایت به بررسی آن پرداخته و به آن پاسخ و یا پیرامون آن نظر می دهند.

پرسش ها می‌توانند توسط سایر اعضا ویرایش شوند مانند ویکی پدیا و این کار توسط افرادی صورت می‌گیرد که در سایت دارای عنوان و امتیاز بالایی باشند و مورد اعتماد جامعه کینگ آی تی محسوب می‌شوند.

امکان رای دادن به سوال ها و جواب ها و انتخاب بهترین جواب از ویژگی‌های مهم این سامانه به شمار می رود.

در این سامانه بومی از تگ‌ها به عنوان کلمات کلیدی که به جستجوپذیری بهتر سوالات کمک می‌کنند استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند تگ‌های مورد علاقه خود را مشخص کنند تا هر وقت سوالی در زمینه آن تگ‌ها پرسیده شد، سوال برای آن‌ها ایمیل شود.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از امکانات این سایت به نشانی www.kingit.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها