امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26001
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان تهران در این اطلاعیه آمده‌است: گزارش‌های سازمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان تهران در این اطلاعیه آمده‌است: گزارش‌های سازمان هواشناسی از تداوم افزایش دمای هوا در تهران تا 40 درجه سانتی‌گراد حکایت دارد که این مسئله افزایش مصرف آب را در پی خواهد داشت؛ این در حالی است که ظرفیت منابع سدها، شبکه توزیع و حجم مخازن آب تهران، توان این افزایش ناگهانی را ندارد.

این اطلاعیه می‌افزاید: مصرف آب در تهران طی روزهای اخیر تا سه میلیون و 200 هزار متر مکعب افزایش یافته است که در صورت ادامه روند افزایش دما در روزهای آتی، نگرانی‌هایی در خصوص تامین آب در تهران به وجود خواهد آمد.

در پایان این اطلاعیه، شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن اعلام اینکه تمامی امکانات خود را برای مدیریت این وضعیت به کار خواهد بست، از یکایک شهروندان تهرانی خواسته است تا با مسئولیت‌پذیری و رعایت الگوی مصرف آب، خدمت‌گذاران خود را در طول روزهای گرم پیش رو در مقابله با کمبود آب یاری کنند.

انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها