امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26007
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 106
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز گذشته جمشید پژویان در گفت‌وگو با فارس در خصوص بررسی درخواست مخابرات ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس روز گذشته جمشید پژویان در گفت‌وگو با فارس در خصوص بررسی درخواست مخابرات برای افزایش آبونمان تلفن ثابت در شورای رقابت گفت: شورای رقابت طی چندین هفته این موضوع را بررسی کرده است و در این رابطه تصمیم اولیه‌ای نیز گرفته شد که البته شرکت مخابرات توجیهاتی را در خصوص این تصمیم داشت.

رئیس شورای رقابت افزود: آخرین نتیجه بررسی موضوع افزایش آبونمان تلفن ثابت این است که شورا از رئیس هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران خواسته تا در جلسه آینده شورا توضیحاتی را ارائه کنند.

وی ادامه داد: سپس شورا توضیحات مدیران مخابرات را بررسی و نظر تکمیلی خود را ارائه خواهد کرد.

صبح امروز شورای رقابت تصمیمات خود را در خصوص آبونمان تلفن‌ثابت روی سایت رسمی شورا قرار داده است.

براساس اطلاعیه منتشر شده، در یکصد و پنجاه و هشتمین جلسه  شورای رقابت که در روز یکشنبه نهم تیرماه 1392 تشکیل شده، تصمیمات زیر اتخاذ شده است:

1.نرخ آبونمان تلفن ثابت بابت هر خط معادل هزینه 100 پالس در ماه منظور شد. چنانچه مشترکان بیش از 100 پالس در ماه از هر خط تلفن استفاده کنند، این مبلغ به صورتحساب آنان اضافه نمی‌شود و چنانچه میزان استفاده آنان کمتر از این مقدار باشد، به مأخذ 100 پالس در صورتحساب آنها منظور خواهد شد.

2.چنانچه شرکت مخابرات ایران در جهت ارتقای کارایی، نسبت به بهبود فناوری ارائه خدمات خود اقدام کند، در صورت اثبات ارتقای کارایی، ضریب z منظور شده در دستورالعمل قیمت‌گذاری مخابرات بنا به پیشنهاد شرکت مخابرات ایران، از سوی شورای رقابت مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس،‌ طبق اظهارات روز گذشته جمشید پژویان تصمیم اولیه این شورا همان تعیین نرخ معادل 100 1پالس برای آبونمان است که فعلا قطعی نیست و شورا برای اعلام نظر تکمیلی خود منتظر توضیحات مدیران مخابراتی است.

براساس این گزارش، در حال حاضر مبلغ فعلی آبونمان تلفن ثابت 63 تومان است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار