امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26035
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۴۷
تعداد بازدید: 72
به گزارش فارس به نقل از هندو، آناتولی کوچرنا وکیلی که برای تنظیم این درخواست به اسنودن کمک کرده می‌گوید امیدوار است که درخواست یاد شده مورد توجه ...

به گزارش فارس به نقل از هندو، آناتولی کوچرنا وکیلی که برای تنظیم این درخواست به اسنودن کمک کرده می‌گوید امیدوار است که درخواست یاد شده مورد توجه مقامات اداره مهاجرت روسیه قرار بگیرد.

اسنودن ترس از حفظ جانش را علت اصلی ارائه درخواست پناهندگی یاد شده دانسته است. وکیل روسی اسنودن در این مورد گفته است: وی تحت تعقیب دولت آمریکاست و بیم دارد که در صورت دستگیری جان و امنیتش به خطر بیفتد. او می ترسد که در معرض شکنجه و جریمه مالی قرار بگیرد.

وی افزوده است: با توجه به موقعیت دشوار اسنودن دولت روسیه باید با تصمیمش موافقت کند. ارائه پاسخ نهایی به اسنودن نیازمند گذشت سه ماه زمان است. اما مقامات اداره مهاجرت باید ظرف 5 روز در مورد اعطای مجوز ترک فرودگاه به وی که به حضور آزادانه وی در روسیه منجر می‌شود، تصمیم بگیرند.

حداکثر مدت پناهندگی موقت در روسیه یک سال است که البته برای دفعات نامحدودی قابل تمدید است. در صورت اعطای این نوع پناهندگی به اسنودن وی می تواند بدون هیچ مشکلی در روسیه کار و زندگی کند. منابع نزدیک به او می گویند اسنودن هنوز تصمیمی برای خروج از روسیه نگرفته است.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها