امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2610
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 128
علی ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: به دنبال دریافت اطلاعات مردمی، پلیس امنیت منطقه انتظامی چابهار با حکم قضایی برای ...

علی ایزدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: به دنبال دریافت اطلاعات مردمی، پلیس امنیت منطقه انتظامی چابهار با حکم قضایی برای بازرسی به منزلی در یکی از محله‌های چابهار مراجعه تا نسبت به بازرسی آن اقدام کنند.

وی افزود: بر اساس اطلاعات به دست آمده و موثق عنوان شده بود که در این محل سلاح و مهمات وجود دارد که مأموران با حمایت گشت‌های انتظامی و کمکی به این محل اعزام شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: به محض حضور مأموران نیروی انتظامی در محل، ساکنان این منزل به سوی مأموران تیراندازی می‌کنند که بلافاصله فرمانده و جانشین منطقه وارد عمل شده و هدایت تیم عملیات را بر عهده گرفتند.

ایزدی عنوان کرد: در این درگیری تعداد چهار نفر از اشرار مسلح حاضر در این درگیری به هلاکت رسیدند و تعدادی دیگر هم دستگیر شدند.

وی گفت: در این عملیات استوار دوم «محمد شهبازی» جمعی پلیس امنیت چابهار از ناحیه قفه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت می‌رسد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان اذعان داشت: در این درگیری که به مدت چند ساعت به طول انجامید مقادیری سلاح و مهمات از این اشرار کشف و ضبط شد.

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.
انتهای پیام/75001/ن20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها