امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۶:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26121
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز، چهارشنبه در تفسیر وضعیت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس‌جمهوری روسیه امروز، چهارشنبه در تفسیر وضعیت کنونی "ادوارد اسنودن" مامور سابق سازمان سیای آمریکا اعلام کرد که روابط بین کشورها به مراتب دارای اهمیت بیشتری تا جر و بحث‌های مربوط به فعالیت‌های اطلاعاتی و هر نوع اقدامی که به روابط روسیه و آمریکا آسیب وارد سازد، برای کرملین غیرقابل قبول است.

پوتین امروز در جمع خبرنگاران گفت: من نمی‌خواهم وارد جزییات این مسئله شوم. تنها به ذکر این مسئله اکتفا می‌کنم که ما از قبل به آقای اسنودن هشدار داده ایم که وی در صورتی که می‌خواهد در روسیه باقی بماند باید بداند که هر نوع فعالیتی که به روابط ما با دولت آمریکا آسیب وارد سازد، از دید ما غیرقابل قبول است.

رئیس‌جمهوری روسیه یادآور شد: ما نمی‌توانیم مانند دیگر کشورها با این مسئله برخورد کنیم. روسیه دارای سیاست خارجی کاملا مستقلی است و تلاش ما همواره در جهت تحقق این سیاست خواهد بود. من امیدوارم که شرکای آمریکایی ما هم این مسئله را درک نموده و با آرامش با این مسئله برخورد کنند. البته همانطور که گفتم، از دید من روابط بین کشورها اهمیت بیشتری نسبت به بحث‌های مربوط به فعالیت سرویس‌های اطلاعاتی دارد.

پیش از این نیز "دمیتری پسکوف" سخنگوی دفتر ریاست‌جمهوری در مورد واکنش "ولادیمیر پوتین" به درخواست اسنودن برای دریافت پناهندگی سیاسی موقت به خبرنگاران گفته بود: رئیس‌جمهور در جریان این مسئله قرار دارد، ولی در حال حاضر این سئوال برای ولادیمیر پوتین مطرح نیست. مسئله پناهندگی سیاسی به رئیس‌جمهور مربوط نمی‌شود و این سرویس مهاجرت فدرال است که این موضوع را بر اساس قوانین موجود بررسی خواهد کرد.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها