امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26123
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فیلم‌سازی ای وان پیکچرز تهیه‌کننده این درام پرتنش اجتماعی است. هزینه تولید «نقشه‌هایی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت فیلم‌سازی ای وان پیکچرز تهیه‌کننده این درام پرتنش اجتماعی است. هزینه تولید «نقشه‌هایی برای ستارگان» حدود 15 میلیون دلار است.

تهیه‌کنندگان فیلم می‌گویند قصد دارند آن را طی 30 روز فیلم‌برداری کنند. لوکیشن‌های شهر لس آنجلس هم مورد استفاده سازندگان این درام اجتماعی قرار خواهد گرفت.

رابرت پاتینسن بازیگر مجموعه فیلم پرفروش نوجوانانه پنج قسمتی«گرگ و میش»‌نقش اصلی فیلم جدید دیوید کراننبرگ را به عهده دارد.

این دو قبل از این در فیلم «کاسموپولیس» با یکدیگر همکاری کرده‌اند و «نقشه‌هایی برای ستارگان» دومین همکاری مشترک آنها به حساب می‌آید.

جولین مور،میا واسیکوفسکا، جان کیوزاک، اولیویا ویلیامز و سارا گیدون دیگر بازیگران فیلم تازه کراننبرگ هستند. این نخستین بار است که این فیلم‌ساز مستقل از تعدادی بازیگر سرشناس و مشهور برای نقش‌های اصلی فیلمش استفاده می‌کند.

فیلم‌نامه «نقشه‌هایی برای ستارگان» را بروسن واگنر نوشته و خط اصلی قصه آن درباره یک روانشناس موفق و سرشناس اهل لس‌آنجلس و زندگی خانوادگی و اجتماعی است.

این جوان موفق در کنار خانواده مشهور و دوستان خود در جامعه‌ای زندگی می کند که به شدت تحت تأثیر شهرت و محبوبیت قرار دارند و یک چهره سرشناس بودن ، برای اهالی آن اهمیت زیادی دارد.

منابع نزدیک به فیلم می‌گویند قصه آن نگاهی انتقادی به زندگی آدم‌های مرفه و سرشناس شهر لس آنجلس دارد و پدیده معروف و مشهور بودن را مورد نقد قرار می‌دهد.

همین منابع روی این نکته تأکید می‌کنند که «نقشه‌هایی برای ستارگان»  حکم بازگشت دیوید کراننبرگ به سینمای شوک‌آور معروف این فیلم‌ساز است.

کراننبرگ در این فیلم چند بازیگر تازه وارد را در کنار تعدادی از بازیگران مطرح و مستعد سینما قرار داده و پیش‌بینی می‌شود برخورد بین آن‌ها، باعث خلق فیلمی تماشایی شود.

آخرین فیلم دیوید کراننبرگ در روی پرده سینماها «کاسموپولیس» با حال و هوایی درام بود که قصه‌اش درباره جوان میلیونری است که با ماشین گران قیمت خود در منطقه منهتن گشت‌زنی می‌کند و در جست ‌وجوی یک آرایشگر است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها