امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26130
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 91
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر، هیئت بازبین بخش تئاتر کودک و نوجوان متشکل از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دومین جشنواره تئاتر شهر، هیئت بازبین بخش تئاتر کودک و نوجوان متشکل از کریم اکبری مبارکه، مجتبی مهدی، مریم کاظمی، محمد حسن سعادتی و افشین زارعی با ارزیابی نمایش‌های متقاضی، آثار منتخب برای شرکت در جشنواره را به صورت قطعی و مشروط معرفی کرد.
 
نمایش‌های منتخب (قطعی):
 
نمایش «کارآگاهان مدرسه» نوشته سیدحسین فدایی‌حسین و به کارگردانی مجید امیری، «رویای خاکستری و رویای رنگی» نوشته و کار آذر مبارکی، «قصه سیبی که نصف شد» نوشته مجتبی مهدی و به کارگردانی حمید معرفت، «این خونه دیگه موش نمیخواد» نوشته حسن دولت‌آبادی و به کارگردانی احمد جعفری، «ترگل» نوشته محمد برومند کارگردان متین حسنی‌پور، «تنها در خانه» نوشته و کار میترا کریم‌خانی، «ببعی و گرگ آشپز» نوشته سیدحسین فدایی‌حسین به کارگردانی سحر پورفرج، «ماهی رنگین کمان» نوشته سیاوش ایزد پناه و کارگردان اصغر فریدی ماسوله، «شب بلند ماه» نوشته و کار حامد زارعان، «افسانه گل هفت رنگ» نوشته و کار معصومه مؤمن عطار، «میهمان جامانده» نوشته و کار نسرین خنجری، «کلاغه چرا کچل شده» نوشته و کار عاتکه حسینی.
 
این هیئت همچنین چهار نمایش را با رعایت موارد اصلاحی به شکل مشروط پذیرفت:
 
نمایش‌های «تاج محمد و دیو سفید» نوشته‌ عبدالرحمن دیهجی به کارگردانی سپیده اقدامی، «شهر در دست بچه‌ها» نوشته و کار اکرم ابولمعالی، «گروفالو» نوشته بهرام جلالی‌پور و به کارگردانی آرش شریف‌زاده، «نی‌لبک و پیرمرد» نوشته ماندانا عبقری و به کارگردانی علیرضا دهقانی.
 
هیئت بازبین این بخش، برای بهبود کیفیت آثار پذیرفته شده در جشنواره موارد پیشنهادی خود را با تشکیل جلسه با کارگردان‌های نمایش مطرح می‌کند.

دومین جشنواره تئاتر شهر به همت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران 19 تا 26 مردادماه در شهر تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها