امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26146
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، منابع نزدیک به «داوود حسین» کمدین کویتی اعلام کردند وی پس از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری المنار، منابع نزدیک به «داوود حسین» کمدین کویتی اعلام کردند وی پس از آنکه تهیه‌کنندگان برنامه کمدی «وای فای» از او خواستند تا شخصیت سیدحسن نصرالله را تقلید و تمسخر کند از این برنامه کناره‌گیری کرده است.

بنابر این گزارش وی با اعتراض به این خواسته این برنامه را برای تکریم شخصیت‌های دینی و مقابله با سیاسی کردن هنر تحریم کرده و گفته است حاضر نیست در تصفیه حساب‌های سیاسی حاضر شود.

پس از انتشار این خبر در فضای مجازی، فعالان شبکه‌های اجتماعی در کشورهای عربی ضمن تحسین اقدام این کمدین کویتی تصمیم وی را شجاعانه خوانده و الگو گرفتن از او توسط دیگر هنرمندان را خواستار شدند.

به گزارش فارس، برنامه کمدی «وای فای» از جمله کمدی‌های معروف در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس است که همه ساله توسط شبکه سعودی «mbc» پخش می‌شود.

در این برنامه کمدی که هر قسمت آن داستان مجزای خود را دارد چهره‌های رسانه‌ای، سیاسی، هنری و فعالان اجتماعی در جهان عرب به سخره گرفته می‌شوند که بارها داستان‌های آن تنش‌زا شده است.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار