امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۲:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26148
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، یگان‌های ارتش در ادامه عملیات پاکسازی کوی جوبر در دمشق از وجود عناصر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، یگان‌های ارتش در ادامه عملیات پاکسازی کوی جوبر در دمشق از وجود عناصر تروریستی، با مجموعه‌ای از افراد مسلح که در حال انتقال به منطقه‌ای دیگر بودند، درگیر شده و بیش از 30 نفر از آنها را کشت.

بر اساس این گزارش، نیروهای ارتش سوریه همچنین بیش از 10 مقر تجمع افراد مسلح در کوی برزه در دمشق را مورد هدف قرار داده و علاوه بر نابودی آن مراکز، افراد حاضر در آنها را به هلاکت رساندند.

از طرفی یک منبع نظامی سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار ما از آماده شدن برخی یگان‌های ارتش برای اجرای عملیات گسترده‌ای در منطقه باب هود در حمص خبر داد و تاکید کرد که تلاش‌های ارتش نظامی سوریه برای سیطره بر قلعه الحصن که هم اکنون تحت کنترل افراد مسلح است، ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما، آرامش نسبی در بسیاری از مناطق حمص بویژه در کوی الخالدیه، برقرار شده است و تنها گاه و بیگاه صدای عملیات ارتش در هدف قرار دادن مقرهای افراد مسلح در الرستن، السعن و الحوله به گوش می‌‌رسد.

از طرف دیگر یک منبع نظامی سوریه از عزم نیروهای ارتش برای تأمین امنیت کامل بزرگراه بین‌المللی حلب – دمشق سخن گفت و افزود:‌ این محور مواصلاتی هم اکنون به علت درگیری‌های بین دو طرف بسته شده است. پس از سیطره کامل بر این بزرگراه، مواد غذایی و سوخت مورد نیاز اهالی حلب به این شهر وارد خواهد شد.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها