امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26160
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر شریعتی نماینده مردم بهبهان در خانه ملت در نطق میان دستور خود در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد باقر شریعتی نماینده مردم بهبهان در خانه ملت در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در دولت‌های قبلی به ویژه دولت‌های نهم و دهم خطاب به رئیس جمهور منتخب گفت: شما با شعار دولت تدبیر و امید به عرصه آمدید، با کلید واژه‌ای که مدت‌ها گمشده مردم ایران بود و شما با طرح درست این مفاهیم و تبیین درست آن توانستید گمشده مردم را به آنها برگردانید.

وی افزود: مردم مطالبات خود را با رأیی که به شما دادند از شما می‌خواهند همانطور که در مناظره خود عنوان کردید من حقوقدان هستم رویه و روحیه تعامل در گفت‌وگو را در پیش گیرید و فرصت ایجاد فضای بهتر برابر قانون برای گفتمان‌های مختلف را فراهم آورید.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اظهار داشت: مشخصه بارز و برجسته شما تجربه دیرین و پربها در حوزه سیاست خارجی که انتظار می‌رود در سایه حمایت‌ها مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران در فضای متعادل توام با تدبیر و حفظ مصالح کشور زمینه‌های لازم را برای مذاکره در دستور کار خود قرار دهید تا با استفاده از این بستر گشایش‌های سیاسی و اقتصادی را با کلید تدبیر برای جامعه به ارمغان آورید.

شریعتی خاطر نشان کرد: آقای روحانی مردم ولی نعمتان ما هستند، دیدید و دیدیم که چگونه آمدند و حماسه آفریدند به راستی جز کار و تدبیر و تلاش شبانه روزی چه چیزی می‌تواند پاسخگوی این مردم با محبت باشد.

وی ادامه داد: شما فرزند مجلس هستید، مجلس حامی شما است انشاالله همکاران شما در مجلس نهایت تعامل و همکاری را با شما خواهند داشت و از همکارانم نیز با دیدگاه‌های مختلف تقاضا دارم از همین ابتدا ساز مخالف نزنند و دولت اعتدال، تدبیر و امید را همراهی کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها