امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26170
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اورژانس تهران اعلام کرد: سه شنبه 25 تیر در دو ماموریت جداگانه همکاران در مرکز اورژانس تهران 6 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اورژانس تهران اعلام کرد: سه شنبه 25 تیر در دو ماموریت جداگانه همکاران در مرکز اورژانس تهران 6 نفر را از خطر مرگ با گاز مونواکسیدکربن نجات دادند.

حادثه اول در ساعت 21:14 در خیابان شهید رجایی و حادثه دوم در ساعت 21:48 در منطقه پونک اتفاق افتاد. در هر ماموریت، تکنسینهای اورژانس تهران توانستند 3 نفر از هموطنان را نجات داده و در مجموع 6 نفر را پس از انجام اقدامات مناسب پزشکی ،درمانی به بیمارستانهای فیروزآبادی و حضرت رسول (ص) منتقل کردند.

انتشار گاز مونواکسیدکربن در تابستان می‌تواند از گاز خوراک پزی ،پکیج و آبگرمکن دیواری یا موتورخانه ساختمان صورت پذیرد و باعث مسمومیت و حتی مرگ شود.

علائم مسمومیت با گاز مونوکسیدکربن (co) سردرد، سرگیجه، تاری دید، خواب آلودگی غیرمتعارف، دوبینی، حالت تهوع و استفراغ، کاهش هوشیاری و عدم هوشیاری (کما) را جدی بگیرند و سریعاً با مشاهده این علائم و خطر انتشار گاز مونواکسیدکربن در و پنجره‌ها را باز کنند. با اورژانس 115 تماس بگیرند و در صورت امکان مصدوم را از محل انتشار گاز بیرون ببرند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها