امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26181
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 57
محمود اکرامی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از اتمام داوری‌های نهمین جشنواره فصلی مطبوعات خبر داد و گفت: بر همین اساس در اواخر هفته آینده ...

محمود اکرامی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس از اتمام داوری‌های نهمین جشنواره فصلی مطبوعات خبر داد و گفت: بر همین اساس در اواخر هفته آینده اختتامیه نهمین جشنواره فصلی مطبوعات در موزه ملی مطبوعات برگزار می‌شود.

دبیر جشنواره فصلی مطبوعات افزود: تمام تلاش ما بر این است که اختتامیه نهمین جشنواره فصلی مطبوعات را در اواخر هفته آتی برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه آثار برگزیده نهمین جشنواره فصلی مطبوعات مربوط به فصل بهار می‌شود، بیان داشت: آثار برگزیده خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی در این دوره از جشنواره در بازه زمانی اول فروردین ماه تا 31 خردادماه را شامل می‌شود.

اکرامی‌فر اضافه کرد: داوری آثار هم‌اکنون به اتمام رسیده و نتایج آن اعلام شده است.

دبیر جشنواره فصلی مطبوعات افزود: جایزه در نظر گرفته شده برای نفرات اول تا سوم به ترتیب برابر یک میلیون، 700 و 500 هزار تومان است.

وی یادآور شد: رویکرد جشنواره فصلی مطبوعات نشان دادن کارهای خوب و حرفه‌ای در مطبوعات است که در زمینه مقاله، سرمقاله، یادداشت، گفت‌وگو، خبر، گزارش خبری، عکس، کاریکاتور و ... است.

اکرامی‌فر هدف از برگزاری جشنواره فصلی مطبوعات را شناسایی آثار برتر در حیطه مطبوعات به خبرنگاران تازه‌کار برای ارائه الگو عنوان کرد.

وی با بیان اینکه داوری آثار در جشنواره فصلی مطبوعات مقطعی نیست بلکه یک داوری فرآیندی است، خاطرنشان کرد: آثار باید در زمان خودشان سنجیده شود و به داوری برسند تا از دیده‌ها پنهان نماند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها