امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26191
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، یک مهندس در بندر نفتی الزویتینه لیبی اعلام کرد: گروهی از افراد مسلح معترض دیروز سه شنبه به این بندر ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، یک مهندس در بندر نفتی الزویتینه لیبی اعلام کرد: گروهی از افراد مسلح معترض دیروز سه شنبه به این بندر نفتی در شرق لیبی حمله کردند و از کارگران آن خواستند دست از کار بکشند.

هنوز اهداف معترضان از این اقدام معاوم نیست.

اما این مهندس در تماس تلفنی به خبرگزاری رویترز گفت: افراد مسلح وارد بندر شدند و توقف کار را خواستار شدند.

وی افزود: یک کشتی که قرار بود به ایتالیا برود در حال بارگیری بود و مجبور شد با افراد مسلح وارد مذاکره شود تا اجازه دهند بارگیری ادامه پیدا کند.

این منبع بندر الزویتینه گفت که همه فعالیت‌های بندر متوقف شده است.

یک مسئول اتحادیه کارگران بخش نفت لیبی دیروز سه شنبه از تعلیق اعتصاب کارکنان شرکت نفتی الزویتینه تا پایان ماه رمضان و از سرگیری تولید نفت در چند میدان که فعالیت آن متوقف شده بود خبر داد.

سعد الفهری گفت: اعتصاب تا پایان ماه رمضان متوقف شده است سپس کارگران اوضاع را بررسی می‌کنند؛ کارگران معترض خواستار تغییر مدیر شرکت الزویتنیه به علت نارضایتی بر سر شرایط کاری هستند.

فعالیت بندر الزویتینه دوشنبه گذشته از سر گرفته شده بود ولی بارگیری فقط محدود به ذخایر نفتی است که از قبل به بندر رسیده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها