امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 26193
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 71
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست که «یهودا غلیک» صهیونیست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، گروهی از شهرک‌نشینان صهیونیست که «یهودا غلیک» صهیونیست افراطی نیز در صف جلوی آنها حرکت می‌کرد، صبح امروز چهارشنبه با پشتیبانی یگان‌های ویژه پلیس رژیم اشغالگر و در میان خشم شدید نمازگزاران فلسطینی به مسجدالاقصی یورش بردند.

یکی از کارکنان مسجدالاقصی در این باره گفت که اکثر این شهرک‌نشینان از کسانی بودند که روز گذشته از ورود آنها به این مسجد مبارک جلوگیری شد.

وی افزود که شهرک‌نشینان به گشت‌زنی مشکوک در صحن‌های مسجدالاقصی پرداخته و «غلیک» صهیونیست افراطی نیز روایت‌های تلمودی و خرافی در مورد این مکان را برای آنها تشریح می‌کرد.

بر اساس این گزارش تعدادی از نمازگزاران و طلاب علم در مسجدالاقصی حضور دارند که با سر دادن شعارهای الله اکبر خشم خود را نسبت به یورش صهیونیست‌ها بیان کردند.

این در حالی است که شیخ «عزام الخطیب»، مدیر اداره اوقاف اسلامی در قدس اعلام کرد که نیروهای پلیس اشغالگر قدس دیروز در پاسخ به فشارهای اردن،  از ورود شهرک نشینان تندورو به صحن مسجد الاقصی از باب المغاربه جلوگیری کردند.

وی افزود: تصمیم جلوگیری از ورود تندروهای یهودی به مسجد الاقصی در پی تلاش های فراوان دو شب قبل دولت اردن و اداره اوقاف فلسطین و نیز حضور گسترده نمازگزاران فلسطینی به منظور جلوگیری از یورش یهودیان به مسجد الاقصی اتخاذ شد.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها